loader image

O nas

CO ROBIMY

ŻYCIE TWOJEJ MARKI ZACZYNA SIĘ W GRAYLABS

Graylabs sp. z o. o. to dynamicznie rozwijająca się firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca w obszarze Private Label. Powstała w wyniku przekształcenia firmy Doradztwo i Zarządzanie Klaudia Szary i dofinansowania wspólników.

Graylabs sp. z o. o. zapewnia kompleksową realizację produkcji wyrobów kosmetycznych, chemii gospodarczej, produktów biobójczych pod marką własną klienta. Naszym atutem są wysoko wykwalifikowani specjaliści, których profesjonalizm, wiedza i pełne zaangażowanie pozwalają na oferowanie klientom usług na najwyższym poziomie. Prowadząc projekty produktowe klientów, oferujemy doradztwo i wsparcie na każdym etapie wprowadzania wyrobu na rynek – od pomysłu do gotowego produktu.

Jak Twoja marka powstaje w Graylabs?  

Po otrzymaniu zapytania produktowego od klienta, swoją pracę rozpoczyna dział technologiczny. Tworzą go pasjonaci zawodu, którzy opracowują różnorodne i innowacyjne formulacje produktów w oparciu o najnowsze trendy rynkowe i w zgodzie z normami oraz wymaganiami prawnymi. Efekty tworzonych receptur są prezentowane i konsultowane z klientem. Podczas tworzenia formulacji bierzemy pod uwagę wszystkie wymagania klientów dotyczące wskazań składników aktywnych, sposobu aplikacji i postaci produktu. Zapewniamy również dobór właściwego rozwiązania opakowaniowego. Badamy stabilność produktu, wyznaczamy jego termin ważności i określamy kompatybilność wsadu z opakowaniem. Po zatwierdzeniu postaci produktu przez klienta,  opracowujemy kompletną dokumentację dla wyrobów z każdej kategorii. Dzięki wiedzy zdobytej podczas licznych szkoleń i wydarzeń branżowych, potrafimy sprostać wymaganiom klientów z wielu branż (fryzjerskiej, pielęgnacyjnej, motoryzacyjnej, budowlanej, chemii gospodarczej, biobójczej). Prowadzimy projekty dla wielu firm polskich i zagranicznych.

o nas - graylabs

PRIVATE LABEL

Od pomysłu do wdrożenia, możesz do nas dołączyć na każdym etapie. Zapewniamy kompleksową realizację produkcji wyrobów kosmetycznych, chemii gospodarczej, produktów biobójczych pod marką własną klienta.

private label - graylabs

KIM JESTEŚMY

Nasz Zespół

W pracy z naszymi klientami najważniejsze są dla nas dwa aspekty: indywidualne podejście do klienta uwzględniające jego potrzeby oraz satysfakcja klienta spowodowana obecnością jego produktu na rynku.

KLAUDIA SZARY

Prezes Zarządu/Project Manager

e-mail: k.szary@graylabs.pl

 

LUCYNA LESZCZYŃSKA

Dyrektor ds. Zarządzania Jakością

i Kontroli Jakości

tel. 730 822 223

e-mail: l.leszczynska@graylabs.pl

NATALIA MILCZYŃSKA

Główny Technolog – Specjalista

technolog ds. recepturowania i produkcji

tel. 574 687 615

e-mail: n.milczynska@graylabs.pl

DLACZEGO

GRAYLABS

KOMPLEKSOWA
OBSŁUGA

WŁASNE LABOLATORIUM I
R&D

WYKWALIFIKOWANA
KADRA

WSPARCIE
W ZAKRESIE REJESTRACJI

BOGATE PORTFOLIO
PRODUKTOWE

NOWOCZESNY PARK
MASZYN

ELASTYCZNOŚĆ
PRODUKCJI